ZESPOŁY STAŁE

 

Zespoły do spraw:

1. Informacji, Promocji i Witryny internetowej:

Przewodnicząca p. Grażyna Łukowska-Rachwał

tel./fax (0*32) 270 05 37 
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

- Zespół zajmuje się witryną internetową przy wykorzystaniu nowoczesnego źródła informacji w zakresie działań statutowych Izby i poza statutowych. Propozycja usług Zespołu to szeroko pojęta możliwość korzystania z różnych serwisów informacyjnych. Użytkownik może prezentować własną informację jako strony wywoławcze opisujące profil działalności swojej firmy, wyroby i usługi. Poprzez system odsyłaczy (zw. linkami i banerami) można przenosić się ze strony wywoławczej jednej firmy do stron innych. Podstawowym celem Zespołu są inicjatywy skupienia wiarygodnych firm i wyeliminowanie ryzyka kontaktów z niepewnym partnerem.

 

2. BHP i Ochrony Środowiska:

Przewodniczący p. Jerzy Mizerski

tel. (0*22) 610 42 00, 610 80 45 fax (0*22) 610 90 78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

-Zespół prowadzi działalność opiniodawczą i informacyjną w dziedzinie bhp w branży spawalniczej, organizuje konsultacje i szkolenia w tym  zakresie dla podmiotów gospodarczych zrzeszonych w Izbie, wspiera i ułatwia wdrażanie zintegrowanych systemów zarządzania jakością, środowiskiem oraz w przedsiębiorstwach spawalniczych.

 

3. Wystaw i Targów:

Przewodniczący p. Krzysztof Świstalnicki

tel./fax (0*22) 728 50 28
e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Zespół zajmuje się:
- informacją członków PIS o krajowych i zagranicznych imprezach 
targowo-wystawienniczych,
- organizowaniem stoiska PIS na wybranych imprezach,
- współpracą z organizacjami o podobnym charakterze w zakresie 
promocji polskiej branży spawalniczej.

4. Udzielania Rekomendacji PIS:

Przewodniczący p. Zbigniew Górecki

tel./fax (0*22) 611 11 81
e-mail: zbigniew_gorecki@ techspaw.com.pl

Wg programu działalnością  Zespołu jest promocja wysokiej jakości wyrobów, usług, technologii oraz firm prowadzących działalność w branży spawalniczej. W programie mogą uczestniczyć firmy spełniające kryteria zawarte w Regulaminie Przyznawania Rekomendacji PIS. W wyniku przeprowadzonego procesu rekomendacji firma może uzyskać ŚWIADECTWO REKOMENDACJI i wykorzystywać je w celach   marketingowych, reklamowych, znakowania wyrobów, technologii, usług  itp.

Patrz dział "Rekomendacja"